http://www.tulinsahinlemoda.com/reytingleri-alt-ust-eden-yarisma-survivor-tv8.html http://www.tulinsahinlemoda.com/reytingleri-alt-ust-eden-yarisma-survivor-tv8.html

Reytingleri alt üst eden yarışma Survivor TV8

by Pazartesi, Mayıs 30, 2016

Son zamanlarda TV’de izlediğim tek yarışma “SURVIVOR”.

Geçen senelerde banada “ne zaman katılacaksın?”, “Acaba katılacak mısın?”, “Aslında katılabilirsin?” gibi sorular geliyordu ama bir türlü cesaret edemiyordum. Hala edemiyorum. Nagihan’ın o hırsını ve azmini görünce pek bana göre bir yer gibi gelmiyor açıkcası. Semih’in hareketleri, herkesin birbirini sırtından vurma çabaları tam bir entrika yarışması. Bir gün birine yakınlar başka bir gün başka birine yakınlar. Oylama klapışmaları, birbirlerine olan hal ve hareketler yarışmanın ne kadar zor olduğunu gözler öhnüne seriyor. Gerçekten o yarışmaya katılmak büyük bir cesaret katıldığımızda ise yarışmanın hakkını vermemiz gerekir bu daha büyük bir sorun. Anladığım kadarıyla yarışmada ki açlık ve özlem yarışmacıların kişiliğinide oldukça değiştiriyor. Sinir katsayısını arttırıyor ve buda yarışmada çeşitli sorunlara yol açıyor.

Eğer tv karşısından izleyemiyorsam yarışmayı ki genelde çekimler oluyorum o zamanlar tv8 izle adresine girerek oradan canlı ve donmadan rahatça izleyebiliyorum.  Yarışmada sona doğru gelindikte ayrı bir heyecan kapladı açıkcası içimi. Yarışmayı Semih, Atakan yada Nagihan’dan birinin kazanacağını düşünüyorum. Bakalım… İzleyeceğiz, göreceğiz.

Eğer sizde TV karşısında değilseniz Survivor yarışmasını http://www.canlitvizle.co/ adresinden izleyebilirsiniz.

 

No tags 0 Comments 0

No Comments Yet.

What do you think?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Poker Oyna